Showing posts with label Torebki / Handbags. Show all posts
Showing posts with label Torebki / Handbags. Show all posts

Thursday, 9 May 2013

Weekender Bag

Torba weekendowa (i nie tylko) to moje ostatnio ukonczone dzielo. 
Zaczelam ja robic chyba jakos na poczatku roku ale z czasem zaczela sie przeplatac z innymi robotkami mniejszymi i wiekszymi. jakby nie bylo w koncu jest i o wlasciwym czasie bo jest prezentem urodzinowym dla pewnej dzisiejszej jubilatki :)

Weekender bag (although I think it may have a variety of uses) is my recent make.
I have been making it since I think the beginning of this year but in the meantime I was onto other smaller and bigger projects and so it took me a while to finish it. Anyway the bag is ready just in time as it is a gift for a friend whose B-day is today :)





xxx

Wednesday, 11 July 2012

Szydelkowa Torebka / Crochet Bag

Prosze Panstwa oto...moj najnowszy rekoczyn :) udziergalam sie troche i uszylam sie recznie ale warto bylo :D

Here's my latest make:) crochet squares, hand stitched lining...my fingers are sore but it was worth it :D



Truskawkowe wnetrze / Strawberry lining

Recznie przyszyta podszewka / Hand stitched lining

'Hand Made With Love' Tag



Pewnie dodam do niej jeszcze szydelkowego kwiatuszka:)
Most probably will add a crochet flower to one of the squares :)

Milego wieczoru wszystkim xx
Have a lovely evening everyone xx

Friday, 28 October 2011

niespodzianki

lubicie je sprawiac bliskim? ja bardzo! :)
powstaly juz pare miesiecy temu, ale dopiero teraz trafily w rece obdarowanych.

niespodziewanka urodzinowa dla  Kadabry :

 wraz z kartka:

oraz niespodzianka po czesci na zamowienie, dla kolezanki, Gosi :)


Gosia tez troche craftuje...korzystajac z okazi pokaze wam co mi sprawila jakis czas temu:


dziewczynom niespodzianki sie bardzo spodobaly ku mojej wielkiej radosci :D sciski dla Was xxx

~*~

na dokladke pokaze Wam jeszcze moje wczorajsze kolejne proby robotkowe;) zapoznalam sie z cable knitting (jak to sie poprawnie po polsku nazywa niestety nie wiem hehehe, wybaczcie:)) a oto i rezultat:

tak bedzie sie moj komin prezentowal :)

x





Thursday, 30 June 2011

pierwsza wlasnorecznie uszyta...

porzuciwszy papiery cudne ostatnimi czasy zabralam sie za inne robotki zreczne...co zrobic jak tyle cudnych rzeczy widze tu i tam i chce sama takie poczyniac:)

jednym z moich ostatnich poczynan jest ta oto torebka:




jest bardzo fajo, pojemna i na lato akurat :) teraz tylko potrzebuje dokupic sobie do niej wymarzony rower taki "holenderski" z koszyczkiem, cobym mogla ja tam schowac :DDD

wykonana wg wzoru z ksiazki Sew Pretty Homestyle. jest tam znacznie wiecej fajowych rzeczy, co kusza by je poczynic...moze nastepnym razem :)


a na dokladke mam tu jeszcze male co nieco co ostatnio pochlania moj wolny czas bez reszty. tak sie wkrecilam ze przestac nie moge, bo i efektu koncowego doczekac sie nie moge. narazie tylko maly podglad, bo do calosci jeszcze ho ho :)


tymczasem uciekam dalej szydelkowac :) x